Eskiden alıştığımız pasta ve tatların lezzetinden vazgeçemiyoruz fakat bir yandan da hem çocuklarımız hem kendimiz besin alerjileri ve sağlık sorunları ile karşılaşıyoruz. İşte tam bu noktada, 2011 yılında, “temiz gıda”ya zor ulaşabildiğimiz; unumuzu, yağımızı kilometrelerce öteden getirttiğimiz bir dönemde başladık bu hayalimizi gerçekleştirmeye. Her şey önce kendimiz ve çocuklarımız için başladı..


İlk günden beri tek hedefimiz vardı: Pasta ve atıştırmalıkların hem sağlıklı hem de lezzetli olabileceğini gösterirken, her gün kendimizi daha da geliştirerek anne ve çocuklar için güvenebilecekleri doğru adres olmak.


Ürünlerimizi her gün taze taze, gıdanın en temiz öğeleri ile üretiyoruz. Tereyağlı Kurabiye ile çıktığımız yolda; bugün kutlama pastalarından, sağlıklı atıştırmalıklara.. Önce kendi içimize sonra tüketicilerin içine sinecek çeşitli ürün gamımız ile tüm Türkiye’de çeşitli satış noktalarında yer alıyoruz.


Hadi Ham Yap markamızın esas malzemeleri; çocuklarımıza olan aşkımız, üretmeye olan tutkumuz, öğrenmeye olan açlığımız, her gün yeni Ar-Ge çalışmaları yapmamız ve çok çok çalışmamız..


Tüm Hadi Ham Yap ürünlerini kendimize pişirdiğimiz gibi hazırlıyoruz. Severek tüketmeniz dileğiyle.


Afiyet olsun.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?