Alerjik Çocuklar için Atıştırmalık

Alerjik bebek ve çocuklara sağlıklı doğru gıdalar bulmak her zaman kolay olmayabiliyor. Alerjik olmaları sebebiyle hem besleyici hem de alerjilerine uygun gıdalar tüketmeleri gelişimleri yönünden son derece önemlidir.  Alerjik Bebekler ve çocuklar için, siparişe özel alerjik atıştırmalıklar hazırlamaktayız. Özellikle alerjik çocukların ve alerjik bebeklerin seveceği alerjik atıştırmalıklar yapmaya özen gösteriyoruz. Tüm ürünlerimizde ve alerjik atıştırmalıklarımızda hiçbir katkı maddesi bulunmamaktadır.  Alerjik bebekler içinkullandığımız hammaddeleri hazır market ürünleri olmayıp temiz tarım ve organik üretim yapan üreticilerden özellikle seçilerek alınmaktadır.

 

Alerjik Bebek ve Alerjik çocuklar için kurabiye

Alerjik bebekler için hazırladığımız doğum günü pastalarında yine onlara özel  alerjik bebek kurabiyeleri üretmekte ve pastalarını bu kurabiyeler ile süslemekteyiz.  Alerjik Bebeklere ve alerjik çocuklara enerji verirken aynı zamanda gelişimlerinin sağlanması için özenle hazırlanmış olan sağlıklı alerjik atırmalık ürünlerimiz tamamen steril ortamda özenle hazırlanmaktadır.  Özellikle tereyağ yerine soğuk sıkım zeytinyağ, yumurtasız, siyez unu ve rafine şeker yerine hurma suyu ile hazırlanmaktadır.  Yaklaşık 150 çeşit kurabiye kalıplarımızdan çocukların seçtiği ve sevdiği çizgi film karakterli kalıplarımız ile harika kurabiyeler yapmak ve onları mutlu etmek en büyük amacımız.

Alerjik Bebek ve Alerjik Çocuklarda Atıştırmalık Neden Önemlidir?

Alerjik bebek ve alerjik çocukların gelişiminde dengeli beslenmenin önemi büyük olduğundan, diyabetik kurabiye, alerjik kek, alerjik pasta ya da alerjik atıştırmalık gibi ürünlerimizi tercih etmelisiniz.

Bu Yazıyı Paylaşmak İster misiniz ?
Kategoriler
Merak Ettikleriniz Videolarımız
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?