Anti Alerjik Pasta

Özel günlerin ve partilerin vazgeçilmezleri arasında mutlaka pastalar yer almaktadır. Hepimiz  pastalarının lezzetleri kadar görünümlerinin de şık olmasını isteriz. İşte tüm bu tercihlerinizi söz konusu olan firmamızdan rahatlıkla yapabilirsiniz. İsteklerinize ve tercihlerinize uygun olan ister sütsüz pasta, isterseniz sütlü butik pastaları hizmetinize sunuyoruz. Yine bunun dışında yumurtalı veya yumurtasız pastalarımızı datercih edebilirsiniz.

Tüm Aile İçin Pasta

Pastalarımızı her yaş gurubuna uygun tasarlıyoruz. Öncelik doğum günü çocukları ve doğum günü bebekleri olsa da her yaşa uygun görünümlerde ve içeriklerde pastalar yapıyor ve satışa sunuyoruz. Örneğin çocuğunuz için daha uygun olacağını düşündüğünüz şekersiz sütsüz pasta tercihlerinizi de rahatlıkla sitemizde bulabilirsiniz. Pastalarımızın üretiminde ilk önceliğimiz sağlıklı olmasıdır. Özenle seçtiğimiz ürünlerin her birini yılların verdiği tecrübemizle seçerek hem faydalı hem de rahat tüketilebilir olmasına dikkat ediyoruz. Çünkü anne ve babalar çocukları için de özel günlerde hem görünümü ile hem de lezzetleri ile sağlıklı olan pastaları tercih etmek isteyebilirler.

Yine bunun dışında süt alerjisi olan bebeklere pasta ve atıştırmalık çeşitlerimizi de sipariş tercih yapabilirsiniz. Böylelikle tüm aile bireyleri ile tüketebileceğiniz ve rahatlıkla güvenebileceğiniz pastaları üretiyoruz. Pastaların yapımında lezzet ve görünüm kadar aynı zamanda içerik de çok önemlidir. Pastaların yapıldığı malzemelerin herkes için tüketilebilir olması ve müşterilerin tercihlerine göre seçilmesi oldukça önemlidir. Davetlerinizde güvenebileceğiniz alerjik durumu olan misafirlerinize de tattırabileceğiniz pastalarımızı hadihamyap.com sitemizden sipariş edebilirsiniz.

Pasta Yapımında Hijyenin Önemi

Pasta yapımında da olduğu gibi bütün ürünlerimizi üretirken hijyene çok dikkat ediyoruz. Herkes tarafından rahatça tüketilebilir olan pasta ve atıştırmalık ürünlerimizin gerek yapımındaki malzemelerde gerekse de yapımı aşamasında kullandığımız pasta yapım materyallerinin temizliğini ve hijyeni önceliklerimizdendir.

Bu Yazıyı Paylaşmak İster misiniz ?
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?