Artık Şeker Hastaları Da Pasta Tüketebilecek 

Günümüzde birçok hastalığın dünyaya yayılması ile birlikte özellikle kronik rahatsızlığı olan insanlar birçok anlamda zorluk çekmektedir. Kronik rahatsızlıklar arasında şeker hastalığı, tansiyon hastalığı,  kolesterol hastalığı gibi tedavisi zor olan hastalık çeşitleri bulunmaktadır. Hiç şüphesiz ki bunların arasında en fazla rahatsızlık çekenler şeker hastalarıdır. Şeker hastaları, düşük şeker ya da yüksek şeker olacak şekilde ikiye ayrılır.  Düşük şeker hastası olanlar genellikle herhangi bir şekerli yiyecek yemeleri halinde tekrardan şekerlerinin yerine gelmesiyle hayatlarına devam edebilirler. Fakat yüksek şeker hastalığı bulunan bireyler,  birçok yiyecekten de mahrum kalmaktadır. Bunun önüne geçebilmek için firmamız hem  şekersiz pasta hem de atıştırmalıkları, sağlıklı ve katkısız olarak üretilmesini sağlamaktadır.

 

Şeker Hastalarının Tercih Etmiş Olduğu Katkısız Pastalar

 

Katkısız olarak her yaştan bireyin rahatlıkla tüketebileceği ürünlerimiz ev titizliğinde olduğu gibi 2011 yılından beri üretilmektedir. Hem şeker hastalığını hem de küçük çocukların sağlıklı yiyecekleri tüketebilmesi adına çalışmalarımızı ve araştırmalarımızı da sürdürmekteyiz.  Ürünlerimiz günlük olarak üretilmektedir. Hem temiz hem de taze olarak satışa sunulmaktadır. Internet üzerinden rahatlıkla şeffaf kargo ile birlikte satın alabileceğiniz ürünler, hastaların özel günlerinde rahatlıkla kullanabileceğini açısından,  tercih edilir.  Ayrıca özel olarak üretilen bu pastalar istenilen büyüklükte ya da istenilen boyda özel olarak sipariş ile hazırlanabilmektedir.

 

Tereyağlı Kurabiye ile başladık

 

İlk olarak tereyağlı kurabiye ile  çıkılan bu yolda,  hem müşterilerimizin memnuniyeti hem de talebin artması ile birlikte tatlı kurabiye ve katkısız pasta çeşitlerimiz de vitrinlere koyulmuştur.  Senelerdir alınan eğitimler ile birlikte işinde uzmanlaşmış kadro ile birlikte üretilen katkısız pastalarımız, her yaştan bireyin tüketebileceği ve her bütçeye uygun olacak şekilde piyasada satışa hazır hale getirilmiştir. Pastalarımız arasında çikolatalı,  vanilyalı ve meyveli, glütensiz, vegan çeşitleri bulunmaktadır.   Herkesin damak zevkine uygun olacak şekilde üretilen pastalar özellikle çocukların ve şeker hastası olan yaşlılarımızın her türlü istediği karşılayabilecek şekilde ev titizliğinde üretilmektedir.  

Bu Yazıyı Paylaşmak İster misiniz ?
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?