Badem Sütlü Şekersiz Pasta

Pastaya kim hayır diyebilir ki. Büyükten küçüğe herkesin severek tükettiği pastalar hem sağlıklı hem de eşsiz lezzetli olabilir. Bunun yapım da son derece basit bir kaç püf nokta ile mümkündür. Tamamen doğal ürünler kullanılarak üretilen pastaları her yaş gurubu gönül rahatlığı ile tüketebilir. Şekersiz unsuz badem sütlü pasta hem yapımı kolay hem de sağlıklı bir üründür. Bu pastanın tarifinde rafine un kullanılmaz. Ancak hurma suyu gibi doğal tatlandırıcılar ve sadece badem sütü kullanılır. Lezzetli pasta tüketmek ve kalori sorunu yaşamak istemeyen herkes zevkle tüketebilir. Pastanın süslenmesinde mevsiminde dalından taze toplanan meyveler kullanılır.

Butik Pastalar

Doğum günü ve diğer özel günlerin vazgeçilmezi olan pastalar organik ürünler kullanılarak yapıldığında tadına doyum olmaz. Bu pastalar arasında yer alan unsuz badem sütlü pasta her damakta ayrı bir tat bırakacak olağanüstü bir tattır. Pasta küçük organizasyonlar için daha küçük boyutlarda hazırlanabilir. İsterseniz ham kakao kullanabilir ya da taze mevsim meyveleri ile farklı lezzet şölenlerine olanak sağlanabilir. Organik ve glutensiz ürün tüketmek isteyen herkes Hadi Ham Yap’dan şekersiz unsuz badem sütlü pasta sipariş edebilir.

Badem Sütlü Şekersiz Pasta Siparişi

Sağlıklı gıda tüketimi günümüzde herkesin istediği tercihler arasında yer almaktadır. Pasta yapımında tercih edilecek malzemeler aynı zaman da pastamızın sağlıklı olmasını da sağlar. Hadi Ham Yap şekersiz, un ve hayvansal ürün tüketmeyenler için lezzetli alternatifle sunmaktadır.

Bu Yazıyı Paylaşmak İster misiniz ?
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?