Glütensiz Vegan Kıtır Kraker

Dünya üzerinde ortalama 100 milyon vejetaryen kişi bulunduğu tahmin edilmektedir. Bu kişiler hayvansal ürünler yemediği gibi, onlardan üretilen katkı maddelerini de tüketmezler. Bu nedenle yemek konusunda çok seçicidirler. Bunun önüne geçebilmek için firmamız tarafından üretilen glütensiz vegan kraker çeşitlerimiz ihtiyaca karşılık vermiştir. Hijyenik ortamda hazırlanan bu ürünler aynı zamanda paketleme sırasında de gerekli özeni görmektedir. Bunun yanı sıra vegan ürünlerin en çok tercih edilenleri arasında bulunan vegan krakerler unsuz olarak yapılmaktadır. Aynı zamanda kıtırlığının ve kokusunun içinde kalması için açısından özel fırınlamadan geçmektedirler.

Hem Çocuklar Hem Yetişkinler İçin Uygun Ürünler

Vegan ürünler hem büyüme çağındaki çocukların gelişimleri hem de hayvansal ürünlerden sakınan vejetaryen kişiler için özel olarak hazırlanmış ürünlerdir. Bu ürünleri tek olarak satın alabilirken aynı zamanda toplu olarak da satın almak mümkündür.  Hiçbir ürün içerisinde domuz yağı ve katkı maddesi bulunmamaktadır. Tüm ürünlerimiz sağlıklı koşullarda ev titizliğinde hazırlanmaktadır.

Bir Çok Katkı Maddesi Kullanmadan Üretim

Ürünler arasında yapay tatlandırıcılar, rafine şeker, koruyucu, renklendirici, kıvam arttırıcı, yapay aromalar ve gıda boyası gibi ürünler kullanılmamaktadır. Tamamen doğal yollar ile üretilen vegan krakerlerimiz baharatlar ile tatlandırılmışlardır. Ürettiğimiz kıtır krakerler içerisinde katkısız yerli tohum bulunmaktadır. Bunun yanı sıra un olarak nohut unu ve mısır unu, yağ olarak ise soğuk sıkım zeytinyağı kullanılmaktadır. Tuz olarak doğal kaynak tuzu ve baharatlar içerisinde de sarımsak, biberiye ve çörek otu vardır. Hem vegan olarak beslenmeyi tercih edenler hem de alerjik yapıya sahip olan tüm bireylerin tercih edebileceği bu ürünlerimiz, hem çocukların hem de yetişkinlerin en çok tercih ettiği atıştırmalık olacaktır. 

Uzman Üretim Ağı

Firmamız 2011 yılından beri tüm Türkiye içerisinde kesintisiz olarak hizmet vermektedir. Aynı zamanda üretimini yapmış olduğumuz tüm ürünlerin ambalajında saklama garantisi bulunmaktadır. Ürünlerimiz aynı ev ortamında olduğu gibi kıtır ve taze olarak üretilir ve saklanır. Tüketiciye ulaştırılırken gereken tüm özen gösterilir. Her türlü siparişiniz için web adresimizi ziyaret edebilirsiniz, ayrıca detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bu Yazıyı Paylaşmak İster misiniz ?
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?