Kişiye Özel 1 Yaş Doğum Günü Pastası Tasarımları

Doğum günleri en güzel ve en özel anlardır. Hele bu en kıymetliniz olan bebeklerinizin doğum günü olduğunda çok daha özel bir hal alır. Anne babalar için çocuklarının özellikle birinci yaş doğum günleri başka hiçbir ana benzemez. Çünkü bebekleri koca 1 yılı arkada bırakmış, her ay biraz daha gelişerek ilk doğum gününe erişmiştir. Bunun için hediyeler, davetler, süslemeler, misafirler ayarlanır. İhtiyacı olan oyuncakların seçimi belirlenir; fakat bir doğum gününün olmazsa olmazı doğum günü pastasıdır. 1 yaş doğum günü pastası hem lezzetli hem de estetik olmalı gerek bebeğinizin gerekse misafirlerin dikkatini çekmelidir.

Yoğun İlgi Gören 1 Yaş Doğum Günü Pastası Çeşitleri

1 yaş doğum günü pastası hem içeriği hem de tasarımıyla farklı olmalıdır. Bu alanda yıllardır birbirinden güzel pastalar hazırlıyoruz. Deneyimlerimizi ve ustalıklarımızı siz değerli ebeveynlerimizin istekleriyle, tercihleriyle birleştiriyor, geleceğe harika hatıralar bırakırken unutamayacağınız bir pasta ile kutlamalarınızı şenlendiriyoruz. 1 yaş doğum günü pastası pastalarında sınırsız bir tasarım alternatif vardır. İsteğe göre her boyutta ve şekilde üretim yapılabilir.

 

Sağlıklı Malzemelerden 1 Yaş Doğum Günü Pastası

1 yaş doğum günü pastası tasarım bakımından sınırsız seçenek sunuyor. Fakat pastalarda en az tasarım kadar içerik de önemlidir. Hatta sağlık için ve özellikle 1 yaşına basan bebeğiniz için içerik daha önemlidir.  Bizler bebeğinizin hassasiyetlerini gözeterek tamamen doğal pastalar yapıyoruz. Bebeklerinize güvenle tattırabileceğiniz şekersiz, sağlıklı pastalar yapıyoruz.   İsteğe göre glütensiz, alerjik ve vegan malzemeler ile pastalarınızı donatıyoruz.  Malzemelerimizin her birini özenle seçiyor, hijyen olgusuna ve organik olmalarına azami dikkat gösteriyoruz.  Bu sayede hem sizler hem de kıymetli bebekleriniz için en sağlıklı pastaları ortaya çıkarıyoruz.

Dilerseniz katlı 1 yaş doğum günü pastası tercihinde de bulunabilirsiniz. Farklı büyüklükteki pastaları üst üste yerleştirerek dilediğiniz gibi süsleyebiliriz. Ayrıca renkli pastalar da yapabiliriz.  İstenen renklerde, desenlerde bebeğinizin yaşını simgeleyen bir 1 yazısı şeklinde pasta hazırlayabiliriz. Mavi,  kırmızı, pembe, mor, yeşil gibi istenen her renkte 1 pastamızı bebeğinizin ilgisini çekecek, sevdiği figürlerle donatabiliriz. Renklendirici olarak tamamen gıdalardan elde edilmiş doğal boyalar kullanmakta olduğumuzu da belirtmek isteriz.

1 yaş doğum günü pastası pastalarında şekil, tasarım, süsleme konusunda hiçbir sınır yok. Hayallerinizi zorlayarak istediğiniz tasarımın pasta haline dönüşmesini rica edebilirsiniz. Hayvan figürleri, çiçek figürleri, oyuncaklar, çiziği film karakterleri ve daha pek çok seçenekler ile süslemeler yapmaktayız.

Bu Yazıyı Paylaşmak İster misiniz ?
Kategoriler
Merak Ettikleriniz Videolarımız
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?