Özel Tasarım Bir Yaş Doğum Günü Pastası Modelleri

Özel Tasarım Bir Yaş Doğum Günü Pastası Modelleri

Anne babaların en heyecanlı oldukları zamanlardan birisi çocuklarının bir yaş doğum günüdür. Çünkü bu doğum gün, bebeğinizi hayatındaki ilk doğum günüdür ve ilkler hiçbir zaman unutulmaz. Bugünü unutulmaz kılmak ve geleceğe mutlu hatıralar bırakmak için hummalı bir hazırlık süreci yürütülür. Süslemeler, davetler, hediyeler ve çok daha fazlası bu partinin vazgeçilmezleridir. Fakat bir yaş doğum günü pastası bütün bir organizasyonun en temel unsurudur. Hatta güzel bir pasta, diğer bütün bahsettiklerimizin eksikliğini rahatlıkla telafi edebilir.

Bir yaş doğum günleri en kıymetlinizin koca bir yılı geride bırakmış olmasını ifade eder. Bu yüzden de oldukça coşkulu bir kutlama merasimi hazırlanır. Her ne kadar ilk çocukta bu heyecan çok daha fazla olsa da aslında bütün çocuklarda aileler farklı bir heyecan yaşar. Çünkü onların her biri özeldir. Her biri ile adeta bizler de yepyeni deneyimler, yepyeni mutluluklar yaşarız. Firmamız bu güzel gününüzü şenlendirmek için en güzel pasta çeşitlerini sizleri için hazırlamakta, özel tasarım pastaları tercihe göre yapmaktadır.

 

En Çok Tercih Edilen Bir Yaş Doğum Günü Pastası Çeşitleri

Bir yaş doğum günü pastası çeşitlerimiz oldukça geniştir. İsterseniz rakam şeklinde isterseniz katlı olarak yapabilmekteyiz.  Eğer renkli bir pasta hayal ediyorsanız, pastalarımızı renklendirmek için kullandığımız gıda boyaları tamamen doğal, vegan ve sebze meyve özlerinden oluşmaktadır.  Hayaliniz olan pastayı Hadi Ham Yap tarzı ile sağlıklı ve lezzetli olarak yapmamız çok mümkün.

Bir yaş doğum günü pastalarımızı oyuncaklar, kağıtlar, canlı çiçekler ve özellikle Hadi Ham Yap’ın özel şekersiz kurabiyeleri ile süslüyor, harika tasarımlar ortaya çıkartıyoruz.

 

Sağlıklı Malzemelerden Bir Yaş Doğum Günü Pastası

Bizler yalnızca tasarıma değil, içeriğe de önem veriyoruz. Hayatında ilk kez pasta yiyecek olan miniklerinizin sağlıklı ve şekersiz pasta yemesi bizim en önem verdiğimiz unsurlardan biri. Pastalarımızı tamamen doğal, glütensiz, şekersiz, şekilde yapıyoruz. İsteğe göre her şeyiyle vegan bir pasta ortaya çıkarıyor, kutlamalarınızı şenlendiriyoruz.

Bu Yazıyı Paylaşmak İster misiniz ?
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?