Sağlıklı doğumgünü pastası


Rafine şeker ve rafine un ile üretilmekte olan pastaların kalori açısından yüksek oldukları aşikardır. Özellikle içerisinde bulunmakta olan rafine şeker, krema ve katkılı un gibi sağlık açısından iyi olmadığı düşünülen malzemeler yüzünden çoğu kişi tarafından daha az tercih edilmektedir. Lakin günümüzde artık farklı malzemeler kullanılarak sağlıklı bir pasta yapmak artık mümkündür.

Özellikle çocuk yaş grupları için şekersiz şekilde üretilen pastaların şeker ihtiyaçları hurma suyu, elma konsantresi gibi ürünlerden karşılanırken, un yerine ise genellikle sağlık açısından oldukça faydası olduğu bilinmekte olan siyez unları tercih edilmektedir.

Sağlıklı Doğum Günü Pastası Siparişi

Her insan sevdiği insanların doğum günleri içerisinde bir kutlama gerçekleştirmek istemektedir. Bu kutlamalar içerisinde vazgeçilmez olan unsurlardan bir tanesi de hiç kuşkusuz doğum günü pastalarıdır. Çağımızın artık yaygın bir problemi haline gelen obezite gibi sağlık durumlarına karşı çocuklarını ve kendilerini korumak isteyen ebeveynler şeker ve un gibi malzemelerden yapılan ürünlerden uzak durmaya çalışmaktadırlar. Sizlere 8 yıldır hizmet vermekte olan Hadi Ham Yap olarak sağlıklı bir şekilde doğum günü pastalarınızın üretimini gerçekleştirmekteyiz.

Hadi Ham Yap olarak bizlerden pasta sipariş vermek adına sitemiz içerisinde girerek dilediğiniz pastayı satın alabilirsiniz. Ayrıca farklı özel bir pasta yaptırmak isteyenler ise e mail ya da telefon yoluyla bizlere ulaşarak detaylı bir şekilde siparişlerini verebilirler.

Sağlıklı Doğum Günü Pastası Tarifi

Hadi Ham Yap olarak sağlıklı doğum günü pastalarını üretirken tarif içerisinde bazı konulara dikkat etmeye çaba göstermekteyiz. Özellikle pastalar içerisinde kullanmakta olduğumuz siyez unları sahip oldukları kolesterol içermemesi, B vitamini yönünden zengin olması ve anne sütünü artırması gibi özelliklerinden dolayı oldukça faydalıdır. Sipariş tarifiniz içerisinde hızlı bir şekilde değişiklik yapma olanağını sizlere sunmaktayız.

Sağlıklı Butik Pasta

Butik pasta, sipariş edilen pastanın görünüş açısından şık ve detaylı bir görünüme sahip olması ya da süslenmesi gibi durumları ifade etmektedir. Butik pastaları üretirken bazı firmalar gıda boyalarına sık bir şekilde başvurmaktadırlar. Bizler Hadi Ham Yap olarak butik pastalarımızın sağlıklı olması açısından gıda boyası gibi malzemelerden uzak durmaktayız.

Bu Yazıyı Paylaşmak İster misiniz ?
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?