Sağlıklı Tuzlu Atıştırmalıklar

Sağlıklı beslenmeyi bir yaşam tarzı haline getirmemiz, yediklerimizi seçerken bedenimize faydalı olanları belirlememizden geçiyor. Hazır ya da ambalajlı ürünlerin çoğunda bulunan glüten, rafine şeker veya rafine un gibi yapay malzemeleri olabildiğince az tüketmeye özen göstermeliyiz. Sağlıklı atıştırmalıklara yapay ürünler satan market raflarından ulaşmamız pek mümkün değil.  Sağlıklı tuzlu atıştırmalıkları, sağlıklı şekersiz atıştırmalıkları ve alerjik hassasiyeti olanlar için atıştırmalıkları sipariş edebileceğiniz websitemizden temin edebilirsiniz.  Sağlıklı tuzlu atıştırmalıklarımız paketi açılmadığı sürece ortalama 2 ay dayanabilmektedirler. Sağlıklı tuzlu atıştırmalıklarımızın içeriklerine baktığınızda rafine unsuz, rafine şekersiz ve hiçbir yapay katkı maddesi içermediğini göreceksiniz. Hadi Ham Yyap olarak sağlıklı tuzlu atıştırmalıkları bebeklerinize ve çocuklarınıza güvenle verebilir hatta davetlerinizde misafirlerinize rahatça ikram edebilirsiniz.

Davetler için sağlıklı tuzlu atıştırmalık

Doğum günlerimizin ve davetlerimizin vazgeçilmezlerinden olan atıştırmalıkları hem kendi sağlığımız hem de misafirlerimizin sağlığı için özenle seçtiğimiz temiz tarım hammaddeleri ile hiç bir katkı maddesi kullanmadan hazırlıyoruz. Örnek olarak; sağlıklı tuzlu atıştırmalıklarımızdan Kaju  Krakerimizde un olarak adından da anlaşılabileceği gibi kaju kullandık, yediğinizde ağzınızda harika bir tat bırakması için doğal kars beyaz peyniri ekledik.  Sağlıklı tuzlu atıştırmalığımız Kaju Kraker özellikle un hassasiyeti olan yani glüten alerjisi olanlar için Glutensiz sağlıklı tuzlu atıştırmalıktır. Sağlıklı tuzlu atıştırmalıklarımızı hazırlarken alerjik bebeklerimizi ve un hassasiyeti olanları da düşünerek unsuz sağlıklı tuzlu atıştırmalıklarda yapmaktayız.  Ayrıca davetlerinize ve doğum günlerine özel sağlıklı tuzlu atıştırmalık sipariş paketleri de hazırladık. Sağlıklı tuzlu atıştırmalık siparişlerinizi ister paket olarak ister tek tek verebilirsiniz. Sağlıklı tuzlu atıştırmalık sipariş verirken Gluten alerjisi bebeklere veya süt alerjisi çocuklara ikram edeceğinizi belirtiniz. Özellikle glüten alerjisi olan bebekler için hazırlanan atıştırmalıkları hazırlanırken, un ile yapılan ürünlerin yapımında kullanılan ekipmanlarla temasına dikkat etmekteyiz.

Unsuz Tuzlu Atıştırmalık

Gluten alerjisi, süt alerjisi olan bebekler ve çocuklar için özel tarifler hazırladık. Unsuz sağlıklı tuzlu atıştırmalıklar, glütensiz sağlıklı şekersiz atıştırmalıklar, sütsüz şekersiz sağlıklı atıştırmalıklar gibi farklı kraker ve kurabiyeler yaptık.  Sağlıklı unsuz atıştırmalıklarımızın hiç birinde yapay katkı maddesi kullanmadık.  Bütün ürünlerimiz organik, özenle seçilmiş hammaddeler ve sağlıklı tariflerden oluşmaktadır. Unsuz tuzlu atıştırmalıkları için sağlıklı tariflerimiz ve özel ambalajlarımız ile ürünlerimizi uzun süre rahatça muhafaza edebileceksiniz. Unsuz sağlıklı az tuzlu atıştırmalıklarımızı üretirken rafine şeker, yapay tatlandırıcı, renklendirici, koruyucu, kıvam artırıcı, yapay aroma, gıda boyası gibi katkı maddeleri kullanmıyoruz. Doğum günlerinize sağlıklı atıştırmalık veya nişan, söz gibi özel geceleriniz için sipariş verebilmeniz için özel davet menüleri de hazırladık.

Az Tuzlu Sağlıklı Atıştırmalık

Çıtır çıtır çubuk krakeri sevmeyenimiz yoktur. Az tuzlu sağlıklı çubuk krakerler hazırlarken içindekileri özenle seçiyoruz. Sağlıklı çubuk krakerlerimizin tarifi,  süt ve süt ürünlerine alerjisi olanları da düşünerek hazırlandı. Böylece sağlıklı az tuzlu çubuk krakerlerimiz hem vegan atıştırmalık tüketenlere hem de vejetaryenlere uygun atıştırmalıklar haline de gelmiş oldu. Vegan atıştırmalıklarımızda en sevilen az tuzlu sağlıklı atıştırmalık çubuk krakerimizin ununu Kastamonu atalık buğday siyez unu kullandık. Kastamonu siyez ununu doğal soğuk sıkım zeytinyağ ile harmanladık ve az da olsa keskin ve güzel aromasını almanız için organik üzüm pekmezi ilave ettik. Son olarak içine koyduğumuz ayçekirdekleri ile zenginleştirdik. Vegan atıştırmalıkları ve alerjik hassasiyeti olanlar için özel ürettiğimiz çubuk krakerlerin paketi açılmadan 2 ay süresince muhafaza edebilirsiniz.  Az tuzlu sağlıklı atıştırmalığımız olan çubuk krakeri hazırlarken rafine şeker, yapay tatlandırıcı, renklendirici, koruyucu, kıvam artırıcı, yapay aroma, gıda boyası kullanmadık. Tamamen organik ve tamamen özenle seçtiğimiz malzemelerden yapılmışlardır. Vegan beslenenlerin rahatça tüketebileceği sağlıklı atıştırmalıklarımı web sitemizden tek tek ya da bizi arayarak davetlerinize özel sağlıklı paket seçeneklerimizden sipariş edebilirsiniz.

Bu Yazıyı Paylaşmak İster misiniz ?
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?