Şekersiz Cup Cake

Çocukların en sevdiği atıştırmalıklardan olan cup cake evde doğal malzemeler ile yapıldığı zaman daha sağlıklı ve lezzetli olur. Firmamız çocukların damak tadını baz alarak her ürünü günlük olarak üretir ve satışa sunar. Kullandığımız malzemeler her evde olan doğal ürünler olup kesinlikle hiç bir katkı maddesi içermez. Özellikle hassas bünyeye sahip bebek ve çocuklarda beslenme çok daha fazla önem teşkil eder. Alerjik çocuk pastası için bizimle iletişime geçin ve siparişini oluşturun. Ürettiğimiz çok leziz ve organik pastalar ile çocuklarınızı mutlu edin.

Sağlıklı Cup Cake Nasıl Yapılır?

Sağlıklı cup cake için un tercihi çok önemlidir. Beyaz un yerine siyez unu kullanıyoruz. Tatlandırmak için rafine şeker yerine hurma suyu kullanıyoruz. Seçtiğimiz her malzeme temiz tarım ve/veya organiktir. Katkı maddesi içermediği için tüketim süresi bir kaç gün ile kısıtlıdır. Firmamız 2011 yılında kurulmuş olup sağlıklı beslenme üzerine ürünler üretip satışını yapmaktadır.

Sütsüz Pasta Nasıl Yapılır?

Alerjik bünyeye sahip çocuklar organik ürünler ile beslenmelidir. Firmamız sütsüz yumurtasız cup cake hazırlayarak çocukları bu lezzetten mahrum bırakmamaktadır. Süt ve yumurta olmadan pasta olur mu demeyin. Yerine farklı malzemeler kullanılarak olur. Üstelik daha sağlıklı ve neredeyse eş değer kaloride yapmak mümkündür. Sitemize girerek ürünleri inceleyip ve sipariş verebilirsiniz. Annelerin güvenini kazanan firmamız özellikle alerjik bebek ve çocuklar için kendini geliştirmeye devam etmektedir. Çocuklarımızın sağlığını sizler gibi çok düşünüyor ve önemsiyoruz.

Bu Yazıyı Paylaşmak İster misiniz ?
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?