Siz Bu Yaşınıza Kadar Pasta Yediğinizi Mi Sanıyorsunuz?

Her bireyin sıklıkla tercih ettiği tatlı çeşitlerinden biri olan pastalar, dünya çapında birçok ülkede farklı çeşitleri ile karşımıza çıkmaktadır. Pastalar farklı ürünlerin birleşmesi ile yapılan bir tür tatlıdır.  Bu nedenle şeker hastaları bu tatlılardan rahatlıkla yiyemezler. Bunun önüne geçebilmek için ve özellikle şeker hastalarının mahrum kaldığı tatlılar ile buluşturmak için uygun fiyatlara üretim yapan firmamız aynı zamanda 2011 yılından beri kesintisiz olarak hizmet vermektedir.

Pastanelerden Alınan Pastalar

Pastalar hem şekerli hem de katkı maddeleri eklenerek üretilmektedir. Bu nedenle pastalar uzun raf ömürleri olur, uzun raf ömürlü ürünlerin içerisinde muhakkak kimyasal katkı maddeleri bulunur. Bu nedenle özellikle çocuklar tarafından tercih edilmemesi gerekmektedir. Aynı zamanda sağlıksız olan ürünler yüzünden birçok hastalığa yakalanma riski de olası bir durumdur.  Bu nedenle mutlaka alınacak pastaların sağlıklı koşullarda ve temiz içerikli ham maddeler ile üretilmesi gerekmektedir. Firmamız sağlıklı ortamlarda ev titizliğinde çalışıp kişiye özel pasta üretimi yapmaktadır.

Uzman Kadro İle Hizmet

Firmamız tüm ürünlerinin üretimi sırasında hijyen kurallarına uymaktadır. Ev titizliği ile üretilen tüm pasta ve krakerlerimiz, tüm yaştan tüketiciye hitap etmektedir. Tazeliğini uzun süre korur ve üretilen ilk günkü gibi yenmeye hazırdır. Hem yerli tohumdan üretilmiş ham maddeler kullanılarak hem de katkısız olarak sunmuş olduğumuz ürünlerimiz, özel paketlemelerimiz sayesinde hem buzdolabı hem de kuru ortamda saklanabilme olanağı sağlamaktadır.

Özellikle şeker hastası olanlar tarafından rahatlıkla kullanılabilecek olan şekersiz pastalar, hem tat hem de tazelik anlamında en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Her türlü pasta ihtiyaçlarınız için firmamızın internet adresi üzerinden bilgi alabilir aynı zamanda telefon numaralarımız üzerinden de her türlü siparişleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Bu Yazıyı Paylaşmak İster misiniz ?
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?